English

 

Seko piedzīvojumam dzīvajā
Jaunumi
Par Adventurer
Marroco Adventure 2013
Marroco Scout Tour 2010
Kola Quad Adventure 2010
GS Challenge 2009 Latvija
   Nolikums
   Pieteikuma veidlapa
   Jautājumi un komentāri
   GS Challenge rezultāti
   Kopsavilkums
Auto Moto piedzīvojums Ziemeļu robeža
Sniega motociklu safari
Fotogrāfiju konkurss MoTo=FoTo
Balto mušu svētki 2008
Ziemeļmeitas lūkoties 2008
Slovakia Enduro Tour
Motopavasaris 2008
Fotogalerija
Kontakti
Piedzivojumu atstasti

 

Atbalstītāji


Informatīvais atbalsts
 


 

 

 

 

Motobraucējiem plašajā pasaulē tiek rīkotas daudz un dažādas aktivitātes. Tai skaitā arī GS Challenge. Gan Āfrikā, gan Amerikā, Japānā un Vācijā. Tagad arī Latvijā. 
GS Challenge – tās nav sacīkstes! Tas ir piedzīvojums, tas ir moto ceļojums, tas ir komandas darbs dažādu grūtību pārvarēšanai, tie ir speciālie uzdevumi, tie ir jauni draugi un kopā ar domubiedriem pavadīts laiks. Dalība GS Challenge ir izaicinājums katram dalībniekam, savu prasmju un spēju apliecinājums.
Tradicionāli GS Challenge uzvarētāju noteikšanai netiek izmantots hronometrs. Uzvar dalībnieks, kurš savācis lielāko kontrolpunktu un speciālo uzdevumu vērtības summu. Kontrolpunkti var būt gan kartē iezīmēti punkti, kas jāatrod dabā, gan slēpti kontrolpunkti, ko var atrast vienīgi, braucot atbilstoši norādījumiem kartē un leģendā. Speciālie uzdevumi ir saistīti ar motobraukšanas pieredzes un attapības likšanu lietā dažādās situācijās, kas var rasties ceļā.
Ja Tev ir enduro motocikls, kura motora darba tilpums ir lielāks par 600ccm, esi laipni aicināts pamēroties spēkiem ar citiem motobraucējiemLatvijas Reitingi

TOP 100 MOTORCYCLE SITES

Adventure Motorcycle

linhk