English

 

Seko piedzīvojumam dzīvajā
Jaunumi
Par Adventurer
Marroco Adventure 2013
Marroco Scout Tour 2010
Kola Quad Adventure 2010
GS Challenge 2009 Latvija
Auto Moto piedzīvojums Ziemeļu robeža
Sniega motociklu safari
   Safari apraksts
   Ceļojuma programma
   Cena un pieteikšanās
   Jautājumi un komentāri
Fotogrāfiju konkurss MoTo=FoTo
Balto mušu svētki 2008
Ziemeļmeitas lūkoties 2008
Slovakia Enduro Tour
Motopavasaris 2008
Fotogalerija
Kontakti
Piedzivojumu atstasti

 

Atbalstītāji


Informatīvais atbalsts
 


 

 

 

 

Sniega motociklu safari "Pasakainā Lapzeme"


Lapzeme – zeme, kas pazīstama jau no bērnības. Tas ir tur, kur ar meža gulbjiem lido Nils, tur, kur mīt Sniega karaliene, tur, kurp savos meklējumos devās Kajs, tur, kur savu mīļo brāli glābt devās Gerda. Pasakas un Īstenības zemi! 
Tāpēc arī safari tāds sapņains nosaukums „Pasakainā Lapzeme”. Tā ir ne tikai pasaku zeme, tā ir neiedomājami skaista zeme. Ainavas, kas vērojamas Lapzemē paliek atmiņā un kņudina ik reizi, kad kāds ceļojums prasās plānojams.
Safari Maršruts ieplānots Kolas pussalas centrālajā daļā, kur ceļotājam paveras neparastās zemes un dabas daudzveidība. Ainava un reljefs veidojušies Ledāja un cilvēka darbības ietekmē. Skarbie Hibīnu un Lovozeras kalni, mežatundra un tundra pussalas austrumu daļā. 
Safari dalībniekiem būs iespēja iepazīt Kolas pussalas ļaužu ikdienu un ieražas. Kolas pussalā arvien vēl mīt sāmi, kuri turas pie ierastā dzīves ritma, gana briežu ganāmpulkus, medī un neaizmirst savu seno un savdabīgo kultūru. Vietējo iedzīvotāju sirds siltumu sajutīs ikviens, kurš pats šai ceļa dosies atvērtu un dedzīgu sirdi. Kā bērnībā....

Safari dalībnieki Lapzemē pavadīs 5 dienas (4naktis). Ceļojuma maršruts 450 km. Grupā max 12 dalībnieku. Iespēja pieteikties vēl dalībai safari:

Safari datumi*
No 1.02 līdz 5.02,
No 8.02 līdz 12.02,
No 15.02 līdz 19.02,
No 1.03 līdz 5.03,
No 8 līdz 12.03,
No 22 līdz 26.03,
No 29.03 līdz 2.04

*Norādītie datumi ir sniega motociklu safari datumi. Izbraukšanas datums no Rīgas un atgriešanas datums atkarīgs no katra dalībnieka individuālās programmas. Ceļojuma standratprogrammu skatīt sadaļā Ceļojuma programma. 

 

Latvijas Reitingi

TOP 100 MOTORCYCLE SITES

Adventure Motorcycle

linhk