English

 

Seko piedzīvojumam dzīvajā
Jaunumi
Par Adventurer
Marroco Adventure 2013
   Īss ceļojuma apraksts
   Cenas un pieteikšanās
   Pieteikums
Marroco Scout Tour 2010
Kola Quad Adventure 2010
GS Challenge 2009 Latvija
Auto Moto piedzīvojums Ziemeļu robeža
Sniega motociklu safari
Fotogrāfiju konkurss MoTo=FoTo
Balto mušu svētki 2008
Ziemeļmeitas lūkoties 2008
Slovakia Enduro Tour
Motopavasaris 2008
Fotogalerija
Kontakti
Piedzivojumu atstasti

 

Atbalstītāji


Informatīvais atbalsts
 


 

 

 

 


CENA PAR DALĪBU MAROKAS TŪRĒ

Braucējs uz sava motocikla 1750EUR Līdzbarucējs uz motocikla 852EUR    

Dalības cenā iekļautie izdevumi
    Motociklu transports uz/no Malagas; transportēšanai paredzēto kastu izmantošana; noliktavu pakalpojumi; transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu Malagā; 3 naktis Spānijā, viesnīcā ar brokastīm; zaļās kartes Marokai un Spānijai; ceļotāju un ceļojuma apdrošināšana, tai skaitā reisu kavēšanās turp un atpakaļceļā; prāmja izdevumi izdevumi, kas saistīti ar robežas šķērsošanu un motocikla ievešanu Marokas teritorijā; ekspedīcijas maršruta izpēte un izveide; ekspedīcijas praktiskā sagatavošana, organizēšana un vadīšana; ekspedīcijas maršruta veikšanai nepieciešamās kartes un informatīvie materiāli;
Dalības cenā neiekļautie izdevumi
    Aviopārlidojumi; motocikla apdrošināšana tā transportēšanas laikā; mMedicīniskās palīdzības izdevumi, kuri var rasties un kurus apdrošinātajai personai kompensēs apdrošinātājs; individuālie braukšanas maksājumi, tādi kā degviela, remonts, soda naudas un tam līdzīgi; nakšņošanas izdevumi, izņemot cenā iekļautos nakšņošanas izdevumus; ēdināšanas izdevumi, izņemot cenā iekļautos ēšanas izdevumus; dzērieni, bezalkoholiskie un arī alkoholiskie; nokauta motocikla transportēšanas izdevumi uz noliktavu Malagā; motociklu apkopju un servisa izdevumi; citi izdevumi, kuri var rasties ekspedīcijas gaitā un nav atrunāti, kā cenā ietverti maksājumi.
Pārējā ceļojumam nepieciešamā nauda

Galvenie cenā neiekļautie tēriņi visticamāk būs saistīti ar aviopārlidojumu,  degvielas iegādi un nakšņošanas izdevumiem. Tāpat pastāv iespēja patērēties, iegādājot dzērienus un ēdienus, kā arī apmeklējot tirgus, veikalus un citādus iestādījumus, lai tur smeltos nedaudz civilizācijas un sastaptu jaunas sejas. Atkarībā no tā, cik dāsni vai taupīgi plāno tērēties, iespējamais izdevumu apjoms varētu būtu aptuveni šāds. Atceries, ka tie ir tikai ļoti vispārīgi skaitļi:
            Aviobiļetes                                                       21.02.2012                                           280EUR.  
            Degviela (tērējot 7l/100km)                                                                              max   280EUR.
            Nakšņošana vidēji ap 30EUR par nakti vietējā šarma bagātā tūrisma mītnē. Ja tādās pavadīsim visas plānotās 12 naktis, tad                                                                        max   360EUR.
            Ēšana 5-XEUR par maltīti. Vidēji ap 12EUR par sātīgu un bagātīgu ēdienreizi                                                                                                                                                                     max   300EUR.
            Ūdens dzeršanai 1-5 EUR par 1,5 litru pudeli. Pie dienas patēriņa 3 litri ūdens                                                                                                                                                                      max   50EUR.
             Nauda personiskajiem tēriņiem                                                                          līdz   x00EUR.


     Dalības pieteikšana

Tev rūpīgi jāizpēta, kas ir ekspedīcija “Marroco Adventure 2013”, jāsazinās ar ekspedīcijas organizatoru, lai precizētu neskaidros jautājumus, jāaizpilda pietiekšanās anketa un tā jānosūta organizatoram uz e-pastu mg@adventurer.lv.
Kad saņemsi apstiprinājumu par iespēju piedalīties ekspedīcijā, jāveic pieteikšanās depozīta samaksa 25% apmērā no maksājamās summas un maksājuma apstiprinājums jānosūta pa  e-pastu vai pastu uz   Adventurer: e-pasts: mg@adventurer.lv Hipokrāta iela 47-108, Rīga, LV 1079, Latvija.
Vietu dalībai ekspedīcijā garantē depozīta iemaksa, kas veikta triju dienu laikā pēc dienas, kad Organizators nosūtījis potenciālajam dalībniekam apstiprinājuma par iespēju piedalīties ekspedīcijā.
Pieteikt savu dalību ekspedīcijai potenciālais dalībnieks var līdz 2013. gada 1. februārim. Galējais pilna norēķina termiņš 2013. gada 1. martam, bet jo ātrāk nokomplektēsim grupu, jo, iespējams, lētāks lidojums iznāks.
Pieteikuma anketa pieejama ADVENTURER mājas lapā www.adventurer.lv
Ja rodas jautājumi, raksti uz mg@adventurer.lv vai zvani +371 29 123 183.    
 

Latvijas Reitingi

TOP 100 MOTORCYCLE SITES

Adventure Motorcycle

linhk