English

 

Seko piedzīvojumam dzīvajā
Jaunumi
Par Adventurer
   Nedaudz vēstures
   Adventūreri
Marroco Adventure 2013
Marroco Scout Tour 2010
Kola Quad Adventure 2010
GS Challenge 2009 Latvija
Auto Moto piedzīvojums Ziemeļu robeža
Sniega motociklu safari
Fotogrāfiju konkurss MoTo=FoTo
Balto mušu svētki 2008
Ziemeļmeitas lūkoties 2008
Slovakia Enduro Tour
Motopavasaris 2008
Fotogalerija
Kontakti
Piedzivojumu atstasti

 

Atbalstītāji


Informatīvais atbalsts
 


 

 

 

 Mārtiņš Gailis

ADVENTURER iniciators. Ikdienas dzīvē – uzņēmējs. Brīvajā laikā – ceļotājs un piedzīvojumu meklētājs. Nemiera gars. Sapņu un pasaku pētnieks. Neparastā meklētājs ceļos un bezceļos, vēsturē un mūsdienās, cilvēkos un pasaulē, ziemeļos un atkal ziemeļos. Pārliecināts, ka jebkurā vietā uz zemes, kur vien ir ienācis prātā nokļūt, IR CEĻŠ. Un, ja reiz ir ceļš, tad – aidāāāāāāāāāāā! 

 
Andra Baltmane

Pagaidām vienīgā sieviete starp Adventūreriem. 
Ja būtu iespēja, brauktu visur un vienmēr. Netipiski pacietīga un izturīga. Palīdzēs visiem, visu, vienmēr. Ieņem stabilu vietu uz Mārtiņa moča, tomēr spītīgi cīnās, lai turpmāk ceļos un neceļos stūrētu pati. 


Arvils Jurķelis

Prātīgo kompromisu garants. Klusais un dziļais ūdens. Ja vēlaties īsu, kodolīgu un asprātīgu bilanci par notikumu, dienu, ceļojumu, dalībnieku, sarunu, dialogu, problēmu…nu esiet pacietīgi un pavisam negaidīt to dzirdēsiet. Braucot nešķirams no fotokameras, tāpēc arī daudzu patiešām skaistu foto autors.


Jānis Dūdums 

Optimisma un pozitīvā enerģijas lādiņš. Dzīves saulaino pusi saskatīs arī nakts melnumā. Un ja nu kādam liekas, ka tā nav, tad viņš noteikti maldās. Radošs un enerģisks problēmu risināšanā. Pārgalvīgs? Varbūt. Atraktīvs? Noteikti. Sirsnīgie un labsirdīgie smiekli “aizraus” un “saindēs” pat vislēnīgāko un īgnāko. Nu, re, mēs jau smaidām vien par šo domu…

 
Ansis Melderis

Pedantiski kārtīgs un kārtīgi pedantisks ceļabiedrs. Skanīgas balss īpašnieks ar labām motocikla braukšanas un karaokes iemaņām. Apbrīnojams par praktiskā matemātiķa dotībām, pozitīvo attieksmi pret TransAlp hondiņu. Un nesaprotamo spēju saglabāt tīras bikses pat dubļos līdz ausīm 

Ingus Vanags

Uzņēmējs, ceļotājs. Daudz nerunā, bet dara. Dara pamatīgi, cītīgi un kārtīgi. Koleģiāls un uzticams ceļabiedrs ar gaišu skatu uz dzīvi. Orģinālu moto tjūningu autors.
 Latvijas Reitingi

TOP 100 MOTORCYCLE SITES

Adventure Motorcycle

linhk